Twitter analytics


Twitter yeniliklere devam ediyor.Her geçen gün sosyal medya devlerinin yeni bir değişimiyle karşılaşıyoruz.İşte bunlardan en sonuncusu Twitter analytics herkesin kullanımına açılması oldu.

Bilmeyenler için biraz konuyu açayım.Twitter analytics zaten kullanımda olan bir uygulamaydı fakat herkes bından yararlanamıyordu.

Bu uygulamadan önemli kişilerin,firmaların onaylanmış hesapları ve reklam verenler kullanabiliyordu.Dün itibariyle twitter bu uygulamasını tüm kullanıcılarına ücretsiz olarak kullanımına açtı.

Peki Twitter analytics ne işe yarıyor?  • Twitter analytics 1-30 tarihleri arasında twitter hesabınızdaki tüm verilerin istatistik verilerini topluyor ve size sunuyor.
  • Hesabınıza nerelerden daha çok giriliyor.
  • Atttığınız retweetler ne kadar ilgi görmüş kaç kere tekrarlanmış?
  • Ziyaretçilerinizin ilgi alanları neler olduğu?
  • Yine ziyaretçileriniz hangi kriterlere sahip oldukları?
Daha liste uzar gider.Kullanması çok kolay.Sisteme girmek için Twitter analytics sitesine giderek giriş yapıyorsunuz ve kullanmaya başlıyorsunuz.Twitter analytics site linki analytics.twitter.com.
Yazar: Murat Marti
* Tüm sosyal hesaplarım: Facebook - Twitter - İnstagram - Youtube @yazarlife 'dır.

Paylaş:

Site:

Blog Radikal'de ki tüm yazılar, bazı alıntılar hariç, sitemize aittir. Kaynak linki vererek bir kısmı veya tamamını kullanabilirsiniz. Sitemizde ki Fotoğraflar da çoğu kendi çekimimiz veya ücretsiz kullanılabilir sitelerden seçilmektedir. Paylaşalım Önerelim..!

Previous Post
Next Post
17 Aralık 2015 21:09

Twitter fenomenleri için işe yarar bi uygulama olur heralde :D

Reply
avatar