Üniversite kayıtları ne zaman?


Üniversite kayıtları ne zaman?Üniversite kayıtları.Üniversite kayıt tarihleri.2014 Üniversite kayıt tarihleri.Üniversite kayıt tarihleri ne zaman başlıyor?

2014 Üniversite kayıtları,açıklanan tarih 1-5 eylül.Sınav maratonu bitti.Yerleştirmeler yapıldı.Şimdi sıra kayıtlarda.Belirledikleri bölümlere yerleştirilen üniversite adayları şimdi kayıt tarihlerini bekliyor.

Artık bekleyiş son buluyor yarın bir eylül.Üniversite hayalleri kuran binlerce öğrenci yarın kayıt yaptıracak.Kayıt süresi 5 eylül cuma günü son buluyor onun için ellerini sıkı tutmak zorundalar.

Lise son sınıfta okurken sorumluluk imtihanına kalan öğrencilerse daha beklemedeler.
MEB lise sorumluluk sınavı tarihini kesin olarak açıklamadı.Eylülün 3. haftası denildi kesin tarih henüz yok.Bu durumda olan öğrenciler üniversiteyi kazanmış olsa da şu aşamada kayıt yaptıramayacak.Bunun için MEB ve YÖK'ün bir açıklama yapması gerekiyor.
Yazar: Murat Marti
* Tüm sosyal hesaplarım: Facebook - Twitter - İnstagram - Youtube @yazarlife 'dır.

Paylaş:

Site:

Blog Radikal'de ki tüm yazılar, bazı alıntılar hariç, sitemize aittir. Kaynak linki vererek bir kısmı veya tamamını kullanabilirsiniz. Sitemizde ki Fotoğraflar da çoğu kendi çekimimiz veya ücretsiz kullanılabilir sitelerden seçilmektedir. Paylaşalım Önerelim..!

Previous Post
Next Post