Fenerbahçe, Passolig ile resmen anlaştı!Fenerbahçe, Passolig ile resmen anlaştı! Passolig sisteminde son halka da tamamlanıyor. Bu sisteme uymayan tek kulüp olan Fenerbahçe, şartlı geçiş yapmak üzere.

Geçtiğimiz sezon uygulanmaya başlayan Passolig sistemine sarı lacivertli kulüp katılmamıştı. Sahasındaki Karabükspor maçında Passolig sistemini uygulamayan ve tribünlerde sadece kombine bilet sahibi taraftarını ağırlayan Fenerbahçe, Gaziantepspor maçında da elektronik bilet uygulamasını kullanmadı.

Kulüp, entegrasyon süreci atlatılana kadar uygulanacak geçici çözümlerle ilgili Türkiye Futbol Federasyonu ile görüşüleceğini duyurdu. Şükrü Saracoğlu Stadı'nda 5. Hafta oynanacak Fenerbahçe-Torku Konyaspor maçında yeni sisteme geçilmesi bekleniyor.

Yazar: Murat Marti
* Tüm sosyal hesaplarım: Facebook - Twitter - İnstagram - Youtube @yazarlife 'dır.

Paylaş:

Site:

Blog Radikal'de ki tüm yazılar, bazı alıntılar hariç, sitemize aittir. Kaynak linki vererek bir kısmı veya tamamını kullanabilirsiniz. Sitemizde ki Fotoğraflar da çoğu kendi çekimimiz veya ücretsiz kullanılabilir sitelerden seçilmektedir. Paylaşalım Önerelim..!

Previous Post
Next Post