Sabriye yemek bile yok!


Sabriye yemek bile yok! Bu ne demek ya! İnsanın bu saçmalıklara isyan edesi geliyor artık.Baştan söyleyeyim ben Fenerbahçe'liyim ama Galatasaray'da Sabri'ye yapılanlara kayıtsız kalamam kardeşim.

Sabri bu vatanın çocuğudur.Senelerce Galatasaray gibi bir camiada kaptanlık yapmış,mücadele vermiş bir sporcudur.Adamı takımdan dışladığınız yetmiyor,tesislere bile sokmuyorsunuz.

Arkadaşlar toplum olarak ne oluyor bize hepimiz mi tırlattık? Sen yurt dışından getirdiğin bir adama milyonlarca dolar veriyorsun.Bu toprağın çocuğunu dışlıyorsun.Adalet mi bu?Yeni teknik direktör öyle demiş böyle demiş eee.

Yarın o teknik direktör başarılı da olsa başarısız olsa da senin milyon dolarlarını alıp çekip gidecek biz kalacağız geride.İnsanın isyan edesi geliyor artık bu kapitalizmin yaptıklarına.Zannedersem bir tek ben değilim sinirleri hoplayan.Bakın Hıncal Uluç bu konuda neler demiş.

Yani buna "Yazıklar olsun" demek de yetmez.. "Yuh" demek gerek Ünal Aysal'a..
Sabri'yi, son beş yılı kaptan olmak üzere 15 yıllık Reisi takımdan kovanın, dünkü Galatasaraylı Ünal Aysal olduğu anlaşıldı ama, adamın öfkesi, nefreti bitmedi.
15 yıldır yemek yediği yemekhaneye alınmamış Sabri.. "Sen A2 takımındasın, burada yemek yeme hakkın yok" diye.. Daha da ayıbı, orda yemek yiyenlerden bir tanesi, kaptanlarına sahip çıkmamışlar, yarın ayni şeyin kendi başlarına geleceğini düşünmeden..
Dahası.. A Takımı tesislerde iken Sabri'ye Florya da yasaklanmış.
Alıntı Hürriyet - Hıncal Uluç.

Daha ben ne diyeyim.

Yazar: Murat Marti
* Tüm sosyal hesaplarım: Facebook - Twitter - İnstagram - Youtube @yazarlife 'dır.

Paylaş:

Site:

Blog Radikal'de ki tüm yazılar, bazı alıntılar hariç, sitemize aittir. Kaynak linki vererek bir kısmı veya tamamını kullanabilirsiniz. Sitemizde ki Fotoğraflar da çoğu kendi çekimimiz veya ücretsiz kullanılabilir sitelerden seçilmektedir. Paylaşalım Önerelim..!

Previous Post
Next Post