Youtube Hesabı Açma


Bu yazımda size youtube hesabı nasıl açılır? Onu anlatacağım.Aslında hesap açmak kolay da ayarlar biraz zaman alacak,ayarlarla ilgili yazılarımı yakında sizler için yayınlayacağım.

Önceden bir gmail hesabı aldığınızda Google sizi direk Youtube'ye üye yapıyordu sizin haberiniz bile yokken bir yayın sayfanız oluşuyordu.Artık böyle bir durum söz konusu değil.

Biliyorsunuz Youtube Google'ye ait bir video paylaşım sitesi ve Google artık her şeyde olduğu gibi burada da işi sıkı tutuyor.

Gmail hesabınıza giriş yapın ve Youtube.com adresini açın
* Sağ üst köşede bulunan ‘oturum aç’ı tıklayın
* Hesap oluştur’u tıklayın ve hesabınızı oluşturun

Hesabı oluşturdunuz bu kadar basit ve artık videolar ekleyebilirsiniz.Hesabınız yeni olduğu için anca 15 dakikaya kadar olan videoları yükleyebilirsiniz. Not Telif haklarına ait videolardan uzak durun yoksa 6 ay banlanırsınız.Bu süre zarfında sadece video yüklersiniz başka bir işlem yapamazsınız!

Bizim işimiz Webmaster ve Radyo Yayıncılığı olduğu için Radyo Sarıyer Youtube sayfamızı ziyaret edebilirsiniz sayfaya gitmek için Tıklayınız >>>
Yazar: Murat Marti
* Tüm sosyal hesaplarım: Facebook - Twitter - İnstagram - Youtube @yazarlife 'dır.

Paylaş:

Site:

Blog Radikal'de ki tüm yazılar, bazı alıntılar hariç, sitemize aittir. Kaynak linki vererek bir kısmı veya tamamını kullanabilirsiniz. Sitemizde ki Fotoğraflar da çoğu kendi çekimimiz veya ücretsiz kullanılabilir sitelerden seçilmektedir. Paylaşalım Önerelim..!

Previous Post
Next Post