Sitene Periscope 'Canlı Yayın' butonu ekle


Sitene Periscope 'Canlı Yayın' butonu  ekle.Artık sitenize Periskop hesabınızın bağlantısını ekleyip,takipçilerinizi kendi yayınızdan haberdar edebilirsiniz.

Her geçen gün Periscope değişiklere gidiyor.İşte artık kendi Periscope hesabınızı kendi sitenize veya bloğunuza buton oluşturup ekleyebileceksiniz.

Sitenize ekleyeceğiniz butonu oluşturmak için bu sayfaya gidiyoruz. Bu sayfada gösterilen yere Twitter kullanıcı adınızı yazarak büyük veya küçük bir buton şekli seçiyoruz.Buradan aldığınız embed kodunu siteniz de istediğiniz yere ekliyorsunuz.

Yayın yapmadığınızda butonun rengi mavi olarak gözüküyor eğer siz Periscope hesabınızdan canlı yayına başladıysanız butonun rengi otomatik olarak kırmızı canlı yayın modunu gösteriyor.Böylelikle sitenize giren okuyucularınız sizi Periscope'dan da takip etmiş oluyorlar.Embed kodunu oluşturmak için alttaki resimde ki gibi bir sayfa sizi bekliyor.
Yazar: Murat Marti
* Tüm sosyal hesaplarım: Facebook - Twitter - İnstagram - Youtube @yazarlife 'dır.

Paylaş:

Site:

Blog Radikal'de ki tüm yazılar, bazı alıntılar hariç, sitemize aittir. Kaynak linki vererek bir kısmı veya tamamını kullanabilirsiniz. Sitemizde ki Fotoğraflar da çoğu kendi çekimimiz veya ücretsiz kullanılabilir sitelerden seçilmektedir. Paylaşalım Önerelim..!

Previous Post
Next Post