Youcan reklam platformu


Youcan reklam platformu.Youcan, resim ya da video içeriklerinizi, reklamlarınızı yayıncılar ile buluşturan bir dağıtım platformudur.

Siteleriniz veya blog siteleriniz için reklam yayınlamak istiyorsanız.Kolay bir reklam yayınlama platformu olan youcanı denemenizi tavsiye ederim.

Google reklamından başka değişik ve bir çok reklam alanı bulunmakta.Youcan da bunlardan biri ve en kolay reklam yayınlama ortamı.Site adresi youcan.com.tr ye kayıt olduktan sonra verilen banner ve video reklamlardan hangisini yayınlamak istiyorsanız aktifleştir butonuna tıkladığınızda seçtiğiniz reklam alanı devreye giriyor.


Devreye aldığınız reklam seçeneklerinin resimlerini kendi sitenizin neresinde kullanacaksanız ona göre ebatlandırıp verilen reklam linkini bu resme eklemeniz gerekmekte.Bilindiği üzere en çok kullanılan reklam ebatları 300x250 798x90 468x60 gibi ölçülerdir.Sizde bu resimleri bilgisayarınızın paint kısmından ölçülendirip ayarlayabilirsiniz.

                                                           
                                                             ÖRNEK - REKLAMYazar: Murat Marti
* Tüm sosyal hesaplarım: Facebook - Twitter - İnstagram - Youtube @yazarlife 'dır.

Paylaş:

Site:

Blog Radikal'de ki tüm yazılar, bazı alıntılar hariç, sitemize aittir. Kaynak linki vererek bir kısmı veya tamamını kullanabilirsiniz. Sitemizde ki Fotoğraflar da çoğu kendi çekimimiz veya ücretsiz kullanılabilir sitelerden seçilmektedir. Paylaşalım Önerelim..!

Previous Post
Next Post