Swarm’ın yeni güncellemesi


Swarm’ın yeni güncellemesi Swarm'a yeni gelen güncellemenin ilk dikkati çeken kısmı artık PC nizden masa üstü bilgisayarınızdan da giriş yaparak,beğeni ve yorum yapabilmeniz.Buradan bilgisayarınızdan giriş yapabilirsiniz..!

Diğer yeniliklere gelirsek 60 gün içinde yaptığınız yer bildirimlerinizi size grafik olarak ayrıntılı göstermesi.Uygulama en çok etkileşimde bulunduğunuz arkadaşlarınızı da size göstermekte.

Harita kısmı da geliştirilmiş bir şekilde karşımıza gelmekte.Resimde gözüktüğü gibi üzerine tıkladığınızda şimdiye kadar nerelerde check-in yaptığınız tüm yerler çıkmakta.

Artık özel fotoğraflarınızı gizleyebilirsiniz..!


Önceki sürümünde takipçiniz olsun olmasın yazılarınız değil ama fotoğraflarınızı herkes görebiliyordu.Şimdi bunlara da bir ayar butonu eklenmiş.Artık herkes veya sadece arkadaşlar olarak bunları ayarlayabilir ve kimlerin görmesini istiyorsanız bunu seçebilirsiniz..!

Bunu yaparken şu yolu izleyin yeni attığınız bir fotoğrafı o dakika da ayar yaparak kullanıma sunabilirsiniz.Eski check-in deki fotoğraflarınızı ise;

  • Profil sayfanıza gelin
  • Check-in yazan kısma tıklayın (Bakın fotoğraflar kısmına değil)
  • Arkadaşlar veya Herkese açık olarak ayarlamak istediğiniz Check-in  olduğu resmi seçin
  • Üzerine tıklayınız
  • Alt sağ tarafta çıkan dünya veya arkadaşlar ikonuna tıklayıp açabilir veya kapatabilirsiniz..!
Yazan: Yazarlife / 27.03.2016
Yazar: Murat Marti
* Tüm sosyal hesaplarım: Facebook - Twitter - İnstagram - Youtube @yazarlife 'dır.

Paylaş:

Site:

Blog Radikal'de ki tüm yazılar, bazı alıntılar hariç, sitemize aittir. Kaynak linki vererek bir kısmı veya tamamını kullanabilirsiniz. Sitemizde ki Fotoğraflar da çoğu kendi çekimimiz veya ücretsiz kullanılabilir sitelerden seçilmektedir. Paylaşalım Önerelim..!

Previous Post
Next Post