Blogger kadın teması - Blog Radikal

Post Top Ad

15 Mayıs 2016 Pazar

Blogger kadın teması

Beauty Blogger Templates
Bu yazımda Blogger kadın teması paylaşmak istedim. Temanın ismi (Beauty Blogger Templates). Kadın bloggerlar hem bizden daha çalışkan,hemde güzel işler çıkartıyorlar.Şimdi diyebilirsiniz biz erkekler yapmıyor muyuz? Elbette çok güzel ve içeriği derin bloglar var. 

Bu yazımda bu temayı paylaşmak istemem, hem sade oluşu hemde üst kısmında İnstragram slayt kısmının olması. Artık Sosyal Medya tüm yaşantımızın içinde.Bu nedenle temanın üst kısmında bu İnstragram resimlerinizi otomatik olarak paylaşabilirsiniz. Nasıl yapacağınızı hemen anlatmaya başlayayım..! Öncelikle temayı buradan indiriniz... Gelelim nasıl yükleyeceksiniz.

Nasıl Yüklenir?


  • Dosyamız Rar olarak indikten sonra içinden temamızın dosyasını çıkarıp masa üstüne yapıştırın
  • Blogger sayfamıza giriş yaptıktan sonra Şablon - Yedekle / Geri Yükle - Dosya seç - Yükle yaptıktan sonra temamız yüklenmekte
Menü kısmını kendinize göre ayarladıktan sonra, Üstte bulunan İnstragram slayt kısmını ayarlamak için

  • Şablon - HTML'yi Düzenle tıklayarak açılan sayfada ( CTRL + F ) yaparak bir arama kutusu açalım
  • Burada bulmamız gereke kod ( Instagram Widget ) başlangıcıdır. Bu kelimeyi, açılan arama çubuğuna yapıştırın ve ( Enter ) yaparak kodu bulun
Bu kodun içine İnstragram hesabınızın ( User ıd ) kodunuzu yapıştırmanız yeterli olacak.  İnstragram hesabınızın (User ıd) numaranızı buradan bulabilirsiniz.
Etiketler: tema,instrargram,user ıd,şablon,beauty blogger.templates

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Post Top Ad