Blogger İki Reklamı Yan Yana Koyma - Blog Radikal

Post Top Ad

13 Haziran 2016 Pazartesi

Blogger İki Reklamı Yan Yana Koyma

Konu: Blogger iki reklamı yan yana koyma. Blogger  kullanan çoğu kişi Adsense reklamlarını genellikle kolay olduğu için sitesinin gadget kısımlarına ekleyip kullanmaya başlıyor. Adsense sizlere çok farklı ortamlarda reklamlarınızı sunmanız için, çeşitli yazıları ve videolarıyla yardımcı olmaya çalışıyor. Bunlardan en önemlilerinden biri sayfa içi reklamlarını tavsiye ediyor. Sayfa içine yerleştirilen reklam alanları okuyucularınızın dikkatini daha çok çektiği kanıtlanmış bir Adsense çalışmasıdır.

Sayfa içine reklam eklerken belki iki reklamı yan yana koymak istersiniz. İşte bunun için size küçük bir kod gerekli olacaktır. Bu yazımda paylaşacağım reklam kodu bunu kolaylıkla yapmaktadır. Kodun içindeki (Reklam Kodu Buraya Gelecek) yazısını silerek Convert ettiğiniz Adsense reklam kodunu buraya yapıştırıp kullanacaksınız..! Hazırladığınız bu kodu tabi sitenizin şablon ana dizinindeki sayfalar bölümüne eklemeniz gerekiyor. Her sayfada otomatik olarak yayınlansın.


<!--www.blogradikal.com-->
 <b:if cond='data:blog.pageType == &quot;item&quot;'>  
<table border='0'>
 <tr>
  <td> <div style='float:left;padding:0px 5px 0px 0px;'> 
    Reklam Kodu Buraya Gelecek
</div> </td>
  <td> <div style='float:right'> 
    Reklam Kodu Buraya Gelecek </div> </td>
 </tr>
</table>
 </b:if>
<!--www.blogradikal.com-->

ÖRNEK REKLAM
Sadece bu sayfaya eklemek için reklam kodumu Convert etmek gerekmiyor.Sizde sadece belirli sayfalara yazınız bittikten sonra eklemek isterseniz yukarıda solda HTML yazan yere tıklayarak buraya kodunuzu yapıştırıp kullanabilirsiniz.
 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Post Top Ad