Sosyal Paylaşım Düğmelerini Özelleştirin


Sosyal Paylaşım Düğmelerini Özelleştirin. Bir çok güzel sosyal paylaşım düğmeleri bulunmakta. Zaten şablon (Tema) lar da, hazır halde bu sosyal paylaşım  düğmeleri bulunmakta veya yoksa bile ayrı bir dosya halinde şablonla birlikte gönderilmekte. İşte bu yazımda sadece sizin özelleştirip kullanacağınız sosyal paylaşım düğmelerini vermek istedim.

Butonları özelleştirmek için orijinal sitesine giderek, sosyal butonlarınızın kodunu oluşturmaya başlayabilirsiniz..!

Sayfaya gittikten sonra, aşağıdaki resimdeki gibi bir sayfa sizi karşılayacak. Görüldüğü gibi birden fazla buton bulunmakta, bunların hepsini de seçebilirsiniz veya sadece size gerekli olanları özelleştirip kullanabilirsiniz.

Nasıl Yapılır?

1 - Burada yeşil renkli gözüken butonlar şu anda hazır olanlardır, yani siz ( Get The Code ) butonuna tıklayıp kodunuzu aldığınız zaman tümünü size verecektir. Almak istemediğiniz butonların üzerine tıklayarak listenizden çıkarın. Mesela Facebook veya Twitter butonu almak istemiyorsanız üzerine tıklayarak kırmızı renk yapın, böylece kodu alırken bunlar eksik olarak gelecektir.


Buton Stilleri

2 - a - ( Button Style ) Yazan yerden butonlarınızın şekillerini belirleyin.
b- ( Share count bubbles ) Kısmı butonların yanına tıklama balonu ekler.
c - ( Limit buttons ) Kısmı sayfada kaç adet buton gözükmesini istiyorsanız onu belirler. Diğer butonlar açılır pencerede saklanır.
Yazar: Murat Marti
* Tüm sosyal hesaplarım: Facebook - Twitter - İnstagram - Youtube @yazarlife 'dır.

Paylaş:

Site:

Blog Radikal'de ki tüm yazılar, bazı alıntılar hariç, sitemize aittir. Kaynak linki vererek bir kısmı veya tamamını kullanabilirsiniz. Sitemizde ki Fotoğraflar da çoğu kendi çekimimiz veya ücretsiz kullanılabilir sitelerden seçilmektedir. Paylaşalım Önerelim..!

Previous Post
Next Post