Furby efsanesi geri döndü


Furby efsanesi geri döndü! 90'lı yılların efsane oyuncağı yenilenerek geri döndü. Furby'nin yeni sürümü,  Bluetooth üzerinden artık akıllı telefonunuza bağlanma özelliği ile dikkatleri üzerine çekmekte. Bağlandıktan sonra çektiği verilerle maç sonuçları, saat gibi bilgileri öğrenip, şarkı sözlerini ezberleyebiliyor.


Furby'ler 1.000'in üzerinde kelime konuşması ile diğer oyuncaklardan farklı olduğunu göstermekte. Gözleri artık birer ekrana dönüştürülmüş ve eski Furby'ler çok konuşmalarından dolayı tepkiye neden oluyordu, şimdi ise artık bir komutla oyuncağı uyku moduna alabiliyorsunuz. Furby oyuncaklar tabi diğer oyuncaklara göre fiyatları yüksek. On-line satış mağazalarında bu ürünleri bulabilir fiyatlarını karşılaştırabilirsiniz.
Furby'nin kendi internet sitesi olan Furby.com'dan ürünü inceleyebilir ve sitede bulunan oyunları oynayabilirsiniz.

Etiketler: Furby,oyuncak,oyunYazar: Murat Marti
* Tüm sosyal hesaplarım: Facebook - Twitter - İnstagram - Youtube @yazarlife 'dır.

Paylaş:

Site:

Blog Radikal'de ki tüm yazılar, bazı alıntılar hariç, sitemize aittir. Kaynak linki vererek bir kısmı veya tamamını kullanabilirsiniz. Sitemizde ki Fotoğraflar da çoğu kendi çekimimiz veya ücretsiz kullanılabilir sitelerden seçilmektedir. Paylaşalım Önerelim..! Blog Radikal yazarı

Previous Post
Next Post