Gearworld Blogger Template


Gearworld Blogger Template. Gearworld Blogger teması Seo uyumlu olup, Youtube videoları için uygun yapısıyla çok kullanışlıdır. Video ve film işleriyle uğraşanlar bilirler, bazı şablonlarda sadece videoyu yüklediğinizde ana sayfada gözükmesi için bir resimde sayfaya eklemeniz gerekir. Bu şablonda buna gerek kalmadan direk videonun embed kodunu eklediğinizde ana sayfada videonuz gözükecektir.

Ayrıca bu şablonu kişisel blog yazılarınız içinde kullanabilirsiniz tabi. Şablonun üst kısmında bulunan Slayt bölümünü çalıştırmak için ( feature content slider ) yazan gadgetin içine gözükmesini istediğiniz etiket isimlerinden birini yazarak slaytı çalıştırabilirsiniz. Burada dikkat edeceğiniz konu kullanmış olduğunuz etiketi aynen yazmanız, yani büyük harf, küçük harf durumlarına dikkat ediniz. Örnek verecek olursam diyelim etiketinizi (Teknoloji ) diye açtınız, slayt gadgetine ( teknoloji ) gibi yazarsanız çalışmayabilir.                                         

Etiketler: tema,Gearworld,blogger,youtube,template,seo

Yazar: Murat Marti
* Tüm sosyal hesaplarım: Facebook - Twitter - İnstagram - Youtube @yazarlife 'dır.

Paylaş:

Site:

Blog Radikal'de ki tüm yazılar, bazı alıntılar hariç, sitemize aittir. Kaynak linki vererek bir kısmı veya tamamını kullanabilirsiniz. Sitemizde ki Fotoğraflar da çoğu kendi çekimimiz veya ücretsiz kullanılabilir sitelerden seçilmektedir. Paylaşalım Önerelim..! Blog Radikal yazarı

Previous Post
Next Post