Blogunuzu İnstagrama taşıyın


Blogunuzu İnstagrama taşıyın. Neden bu başlığı attım? Zaten hemen hemen hepimizin sosyal hesapları var. Hele hele blog yazarıysanız, mutlaka sosyal alemi en layığıyla kullanıyorsunuzdur.

Bir blog veya site işleriyle uğraşıyorsanız, hepimiz bu kadar büyük bir internet dünyası içinde var olma ve ayakta durma çabası göstermekteyiz. Blog yazılarınızı kendi şahsi İnstagram adresinden vermek yerine blogunuza ait özel bir hesap açın. Belki var olanınız vardır. Benim burada anlatacağım ve kendiminde denediği farklı bir yol.

  1. Sitenizin ismiyle aynı bir İnstagram hesabı açın
  2. Tanıtım kısmına blogunuzun tanıtımını İngilizce olarak yapıp kaydedin
  3. Sitenizin linkini yapıştırıp kaydedin
  4. Paylaşımlarınız herkese açık olsun, kapalı olursa ne kadar etiket yapsanız da fazla kişiye ulaşamazsınız
  5. Kullandığınız hashtagler İngilizce kelimelerden oluşsun
Yabancı bloggerların daha çok blogunuza ilgi göstereceğini anlayacaksınız. Diyeceksiniz ki zaten ne yazıyor anlamazlar. Evet belki anlamazlar ama blogunuzu merak edip sitenizin linkinin daha çok tıklandığını göreceksiniz. Amaç da her zaman sitenizin trafiğini arttırmaktan geçmiyor mu?
İşte size bloggerr için en çok kullanılan İnstagram hashtagleri. Bilindiği üzere İnstagramda en fazla 30 hashtag yayınlayabilirsiniz.

#blog #blogger #blogs #blogging #bloggerlife #blogspot #bloggerstyle #look #style #lookbook #yazarlife #life #webmaster #site #marketing #paginasweb #likethislook #web #lifestyleblogger #world #2017 #fun #instagramers #TagsForLikes #TagsForLikesApp #food #smile #pretty #followme #nature


Etiketler: Blogunuzu,blogunuzun,Instagram,taşıma,hashtag,blogger,blog,tag

Paylaş:

Site:

Blog Radikal'de ki tüm yazılar sitemize aittir. Kaynak linki vererek bir kısmı veya tamamını kullanabilirsiniz. Sitemizde ki Fotoğraflar da çoğu kendi çekimimiz veya ücretsiz kullanılabilir sitelerden seçilmektedir. Tüm Hakları Saklıdır..! Blog Radikal yazarı Medya Marpuç FM ( Radio Director )

Previous Post
Next Post