Yorumlar kutusunu neden kapadım? - Blog Radikal

Post Top Ad

19 Ocak 2017 Perşembe

Yorumlar kutusunu neden kapadım?

Başlıkta da görüldüğü üzere yorumlar kutusunu neden kapadım? Belki önemli bir konu gibi gözükmeye bilir ama aslında ciddiye alınacak bazı yorumlar gelince, otokontrolu geri getirme zorunluluğu doğdu.

Bana ait bloglar da yorum kısımlarını açık bırakırım ki herkes fikrini özgürce yazsın ve daha çok kişiye ulaşabilsinler, yeri geldiğinde kendi blog linklerini de paylaşarak, kendilerine yeni okuyucular edinebilsinler. Yorum yapan kişinin yorumları anında diğer okuyucularla paylaşabilsinler ve hani derler ya çorbada biraz da benimde katkım bulunsundu amacım.

Nitekim iyi niyetimle serbest bıraktığım yorumlar kısmına ta ki iddaacılar veya saçma sapan ürünler satan blogların dadanmasına kadar. Aslında bunlara blog bile demek gelmiyor içimden. İnsanları yalan yanlış şeylere yönlendiren ve gözlerini para kazanma hırsı bürümüş saçmalıklar.

İş böyle olunca, bana da ayarlar kısmından yorumlar kısmını ( Her Zaman ) denetle kısmını tekrar devreye almak kaldı. Sitemize uygun ve içtenlikle yapılmış yorumlar tarafımca okunduktan sonra yayına verilecektir. Blog Radikal okuyucularına duyurulur...

Etiketler: yorumlar,yorum,yorumlar kısmı,denetleme

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Post Top Ad