Header Ads

Black Desert Online Türkiye'ye geliyor

Black Desert Online Türkiye'ye geliyor.MMORPG oyunu Black Desert Online, Türkiye’ye geliyor. Gelişmiş bir grafik arama motoru kullanan oyun, 6 Eylül 2017 tarihinden itibaren PearlAbyss Türkiye’nin resmi sayfalarında özel paketlerle satışa sunuldu.


“Gerçek hayatın Beta versiyonu” olarak tanınan Black DesertOnline’ın en dikkat çekici özelliği, alışılmış MMORPG türünün aksine, oyuncuların karakter gelişimlerini keşif, deneyim ve bilgiye dayalı, yenilikçi bir yolla yapmalarını sağlamasıydı. Black Desert dünyasında, oyuncular kuşandıkları silah ve zırhlarla değil, dövüştükleri yaratıklardan edindikleri deneyimle, konuştukları karakterlerden aldıkları bilgilerle güçleniyorlar. Oyuncular koştukları mesafeler, tanıdıkları yük gibi aktiviteler hesaplanarak, zamanla gelişiyor ve bu MMORPG türü için bir ilk kabul ediliyor. 


Black Desert Online, Türk oyuncular için tamamen Türkçe olmasının haricinde, başka sürprizlerle de geliyor. Oyun, Türkiye’de ilk defa 14-17 Eylül tarihlerinde GameX 2017’de oynanacak.

Black Desert Online'ın efsanevi paketi 199, özel paketi 99, sınırlı paketi ise 49 TL.

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.